Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Lampy > Rustikální stolní lampy

Rustikální stolní lampy

Když jsme byli děti, většina z nás ji měla doma. Alespoň jednu klasickou lampu, o kterou se dělila celá rodina. Děti při ní psaly úkoly, maminka pletla a tatínek opravoval polámané autíčko. V naší nabídce najdete právě takové rustikální lampy, doladěné do posledního detailu. Připomínají venkovský styl, ovšem využít je můžete samozřejmě i v městském bytě, kdy se nenásilně oba dva styly propojí.   Dostupnost:

  Rustikální lampy - různé typy a velikosti

  Stolní lampy jsou různě velké a nastavitelné. Některé se hodí na pracovní stůl, je možné manipulovat s výškou žárovky a nastavovat její směr tak, aby kužel světla dopadl přesně tam, kam potřebujete. Jiné lampy lze umístit na noční stolek do ložnice, kde vytvoří decentní osvětlení. Pokud jste přece jen spíše vyznavači jiného stylu, navštivte kategorii moderních stolních lamp.

  Kombinujte rustikální lampy i lustry

  Lampy v této kategorii jsou skvělým doplňkem rustikálních lustrů, s nimiž potom jako celek vytvoří příjemnou domácí atmosféru. Trávení společných rodinných chvilek bude o něco příjemnější. Kvalitní stolní svítidla v sobě snoubí kombinaci kovu a skla, která vám učaruje. 

   

  Košík

  0 položky / 0 Kč