Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nacházíte se zde:Úvodní stránka > Lustry > Lustry do jídelny

Luxusní závěsné lustry do jídelny

Hledáte lustry do jídelny? Nabízíme různé druhy luxusních lustrů, kdy můžete vybírat mezi produkty klasického retro stylu a moderními svítidly. Minimalistické, praktické a účelné, ale i zdobené a okázalé. Kombinace skla a kovu vás nadchne.

Různé typy lustrů do jídelny

Na výběr jsou různé druhy závěsných stropních svítidel – kromě jednolampových také dvou a vícelampové, jež se hodí zejména nad barový pult. Doprostřed místnosti pak lze zavěsit klasický zdobený lustr s několika žárovkami, které rozzáří jídelnu, kuchyň či obývací pokoj. Třpytivá hra světla se skleněnými kamínky okouzlí především děti.

Jedinečný design a kvalita

Kvalita je vidět na první pohled a ocení ji nejen hosté, ale především obyvatelé bytu. Ze široké nabídky luxusních lustrů lze vybrat svítidlo nejen do jídelny, ale také do kterékoliv místnosti, zejména do kuchyně nebo obývacího pokoje. Skvěle se budou také vyjímat v hale či pracovně. Nechte se unést cestou do minulosti a zavzpomínejte si na svá dětská léta, kdy jistě na stropě visel podobný kousek.     Dostupnost:

    Košík

    0 položky / 0 Kč